Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-10-14 15:00:24

 wojtek.zlobicki125

Nowy użytkownik

Skąd: Łobez
Zarejestrowany: 2014-10-14
Posty: 7
Punktów :   

Propozycja

Siemka. Mam takie dwa pomysły.

1. Jak się wchodzi na serwer to zazwyczaj ma się pusty ekwipunek. W budynkach trzeba mieć wielkie szczęście, żeby znaleźć jedzenie i picie. Mój pomysł polega na tym, żeby graczowi, który zaczyna grę na naszym serwerze, w ekwipunku dać chociaż sok w kartoniku albo jakieś warzywo.
2. Gracze chcieliby wiedzieć, z kim się gra.  Mój pomysł to stworzenie takiej listy graczy, którzy grają teraz na naszym serwerze.

Nie wiem, czy moje pomysły są dobre, ale tu chodzi o burzę mózgów.

Offline

 

#2 2014-10-14 15:43:17

 Dratusspl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-13
Posty: 51
Punktów :   -4 
WWW

Re: Propozycja

Pomysł drugi mysle ze jest dostepny
Gdy jestes w grze kliknij klawisz ''P'' i tam masz wszystkich co sa obecnie na serwerze

Offline

 

#3 2014-10-15 14:33:45

RageQuin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 24
Punktów :   

Re: Propozycja

@wojtek.zlobicki125 bez przesady. ta gra opiera sie na szukaniu itemkow. to jest survival

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pakalizaka.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.arena-naruto.pun.pl