Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-10-18 14:14:30

volrin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 12
Punktów :   

GloomyJack

Nick: GloomyJack
Powód: <Wykorzystywanie błędów gry, oszukiwanie, itp.> Czitowanie, spawnowanie itemów, teleport
Czas: Od 13 do 14:08
Dowód: Inne osoby które miały z nim akcje

Pierwsza sytuacja; idziemy we 3 oddaleni od siebie ok. 5-6 m. Koleś na jednym strzale z kuszy zabił 2 typów na raz (mnie i Fporiuka) po czym od razu dobił Sanczeza w przeciagu 2 sekund (Ile ładuje sie kusza? )
Sytuacja sprzed chwili; idziemy we 3 na statek, zabił Fporiuka i Sanczeza z wyspy, no w sumie nic dziwnego, wiadomo jak  dobrze przycelował to luz. wszedłem na statek na piętro, minęły 2 minuty od czasu kiedy zabił moich kolegów z wyspy na przeciwko i nagle strzela do mnie z poczatku miasta na którym jest statek. No kurwa przepraszam bardzo, ale nie ma OPCJI żeby w 2 minuty dojść z wyspy aż tam w tak krótkim czasie. Mało tego - kumpel przejechał cwaniaczka Gloomego, po czym ten zrespił sie 2 METRY od miejsca zabicia i go ubił. Dodam do tego, że typ nie miał plecaka a miałprzy sobie 20 rzeczy w tym 2 timbery, 3 zuberankovy itd. Potem wróciłem po swoje rzeczy na statek, ktoś go tam w miedzy czasie ubił i znowu mnie zabił bo zrespił sie w tym samym miejscu. Typerek zrób z tym coś, taki śmieć wbija na serwer bezkranie z czitami, śmieje sie nam graczom w twarz i ubija ludzi którzy cięzko pracuja na rzeczy. Dzieki i piona

Offline

 

#2 2014-10-18 14:16:37

Fporiuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: GloomyJack

Gracz Glommy Jack  zabił mnie i mojego kumpla Sanczeza w mieście z Timberwolfa na hita dwu krotnie ze strony wyspy, gdy chciałem po te rzeczy się wrócić zauważyłem, że stoi po drugiej stronie miasta w ciągu 1 minuty. Wcześniej zabił mnie z kuszy i moich 3 kolegów w 4-5 sek, także na hita, a wiadomo, że kusze się ładuje minimum 2 sek. Potem go przejechałem samochodem to zrespił się w tym samym miejscu z nowymi itemami, co jest raczej nie możliwe. Kiedy go przejechałem i zacząłem lootować zauważyłem, że typ miał z 3-4 bronie, canteen, strzały, full uzbrojenie, BEZ PLECAKA. Podobne sytuacje zdarzyły mi się 2-3 razy w ciągu dnia i to własnie z tym graczem. Prosze o zbanowanie tego użytkownika.

Offline

 

#3 2014-10-18 14:22:43

bartek1000011

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: GloomyJack

Potwierdzam wersje volrina i fporiuka i również proszę o zbanowanie tego użytkownika.

Offline

 

#4 2014-10-18 14:47:26

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: GloomyJack

To tak na początku pogratuluje wam wspaniałych historyjek i wielu urozmaiceń i dodatków w tym co piszecie, naprawdę macie ciekawe pomysły hehe...

A więc, przyjrzyjmy się faktom:

Owszem, było was 3, nie byliście oddaleni od siebie zbytnio, szliście przy murze w Military Base. Stałem przed wami za drzewem, więc trafić z kuszy w wasze puste główki to nic nadzwyczajnego. Nie wiem jakim cudem uzbdurałeś sobie, że zabiłem 2 osoby na raz. Zabiłem was po kolei, 1 arrow 1 dead :-). Jeśli twierdzisz, że minęły tylko 2 sekundy od jednej śmierci do drugiej, to chyba zakrzywiasz czasoprzestrzeń albo u ciebie czas inaczej płynie. Whatever, nie chce mi sie tego nawet komentowac .

Sytuacja kolejna:
Owszem, byliście na statku i w okolicach. Tylko, że ja nie byłem na wyspie, więc przestańcie kłamać ;-). Nie mogłeś widzieć, że byłem na wyspie bo padliście na jednego hita. Twój kolega (nie wiem który) padł pierwszy na moście w drodze do statku. Po czym drugi kolega padł przy lewej (od strony wyspy) ścianie statku. Nic trudnego, strzelałem od boku (z brzegu przy mieście), nie od tyłu, jak twierdzicie. Po tym jak was zabiłem, zaczął mnie twój kolega bluzgać, że niemożliwym jest zabicie kogoś Timberwolfem na jednego hita... Otóż Timberwolf odbiera 110 dmg w główke, więc twoja teza jest nieprawdziwa.

Co to przejechania "cwaniaczka Gloomego" (Gloomiego jest poprawniej, tak by the way). Fporiuk, owszem przejechałeś mnie pod drzewem, byłeś fresh spawnem (wiem, bo widziałem cię jak wsiadałeś do tego samochodu i nawet dostałeś hita przed przejechaniem mnie), po czym zrespiłem się przy namiotach koło mostu, niedaleko miejsca śmierci (nie wiem co ty gadasz o 2 metrach obok miejsca śmierci :-). Więc, jako że górka przy mieście jest bardzo blisko, podbiegłem do ciebie zza drzewa przy ktorym lootowałeś. NIE WIEM o czym mówisz, twierdząc, że nie miałem plecaka, ponieważ sam go podniosłeś i miałeś na sobie podczas lootowania mnie (alice pack). Owszem, miałem sporo broni, w tym Matamorez, Timberwolf, Maplestrike, Kuszę, bodajże 13 arrowów i dużo fooda . Nie wiem skąd wam przyszły do głowy 3 zuberankovy, 2 timbery itd. (śmiech na sali).
Podchodząc do lootującego mnie Fporiuka, podniosłem maplestrike'a leżącego przy drzewie (z mojego deda) i Cię zabiłem. Miałeś na sobie mój Alicepack, jakąś broń czarną i forest armor. Więc teoria o braku plecaka jest wyssana z palca.

Co do 'podobnych' sytuacji w ciągu dnia, to ciekawi mnie o czym mówisz. Jeśli były podobne, to je opisz a ja Ci bardzo chętnie wyjaśnie co się wydarzyło :-)
O tym, że cytuję "już zazdroszcze osobie, która mnie zabije" wiedzieli wszyscy długo przed tym jak mnie przejechałeś. Chwaliłem się nawet, że mam chyba najlepsze bronie w grze i możecie mnie zabić.

Podsumowując:
Dodaliście zbyt wiele dziwacznych rzeczy do całego wydarzenia (jak np. 2 timberwolfy, 3 zuberankovy).
Skoro wypadły ze mnie 2 timberwolfy, 3 zuberankovy, to czemu wspomniałeś o tym Ty, volrin, mimo faktu że to nie ty mnie przejechałeś i nawet cię nie było w pobliżu, a Fporiuk, który był na miejscu zdarzenia o tym nie wspomniał pisząc skarge? Wydaje mi się, że 2 timberwolfy i 3 zubernakovy (których nie miałem ani jednego xD) to dość poważny problem i wzbudziłby zainteresowanie Fporiuka, który na pewno by się podzielił tą informacją pisząc posta.
Wszystko to łączy się w smutną całość, że po prostu jesteście wkurzeni, że ktoś was zabił dwukrotnie (cały wasz nieudolny team) i z braku dowodów postanowiliście dopowiedzieć wiele niestworzonych rzeczy, których nie możecie w żaden sposób udowodnić (jak np. wspomniany przez was brak plecaka, czy też 2 timberwolfy).

Rady na przyszłość:
1. Nie grajcie w survival'e skoro śmierć w grze jest dla was takim przeżyciem.
2. Nie ośmieszajcie się już, bo słyszę od was, że mam cheaty już przez pół dnia, a mimo to żaden z was nie ma ANI JEDNEGO dowodu na cokolwiek o czym mówicie...

Ostatnio edytowany przez GloomyJack (2014-10-18 14:49:56)

Offline

 

#5 2014-10-18 15:00:27

Fporiuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: GloomyJack

NIE WIEM o czym mówisz, twierdząc, że nie miałem plecaka, ponieważ sam go podniosłeś i miałeś na sobie podczas lootowania mnie (alice pack)

Nie mialem Alice pack bo od dwoch tygodni nie moglem znalezc :>

Offline

 

#6 2014-10-18 15:01:38

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: GloomyJack

Fporiuk napisał:

NIE WIEM o czym mówisz, twierdząc, że nie miałem plecaka, ponieważ sam go podniosłeś i miałeś na sobie podczas lootowania mnie (alice pack)

Nie mialem Alice pack bo od dwoch tygodni nie moglem znalezc :>

Miałeś go na plecach, gdy cię zabiłem z maplestrika. Przestańcie tak kłamać bo to bezczelne...

Offline

 

#7 2014-10-18 15:03:58

Fporiuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: GloomyJack

bezczelne to jest to ze wchodzisz na serwer i czitujesz oskarzajac nas o klamstwo :3

Offline

 

#8 2014-10-18 15:05:06

volrin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 12
Punktów :   

Re: GloomyJack

Może dlatego, że siedzimy na skype i cały czas rozmawiamy. Byłeś na wyspie bo najpierw zabiłeś Sanczeza a potem Fporiuka, sam biegłem 10m za nimi i widziałem strzały z wyspy (Tupolew?). Co do tego plecaka to mówił mi o tym Fporiuk bo jak CIe przejechał to od razu stał przy rzeczach i przeżywał przez skype, że jak mogłes unieść tyle broni bez plecaka (gdzie bez plecaka ma sie 4 sloty ) Podniósł byle jaka broń i rzeczywiście za chwile padł z Maple, ale sam słyszałem podczas rozmowy, że ledwo cie przejechał, podniósł broń i ogarnął co sie dzieje i padł. To powiedz mi jak miał zrobić dowód (np screen) tego twojego Alicepak z dupy skoro od razu go zabiłeś? Jak chcesz sobie pooszukiwać to weź na jakieś ruskie serwery, tam pełno takiego ścierwa które tylko czeka aż sie zrespisz i wsadzi ci nóż w dupe


@UP
Aha i jeszcze jak wyzywałem Jack'a, że ma czity to odezwał sie dzieciak Ptasior który prosił o link do najnowszych czitów, ale to przecież mało istotne

Ostatnio edytowany przez volrin (2014-10-18 15:10:42)

Offline

 

#9 2014-10-18 15:13:11

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: GloomyJack

Wybacz, ale jeśli widziałeś strzały z wyspy to jesteś po prostu ślepy. Pierwsza osoba która padła stała na wprost statku na tym moście. Nie wiem jak mógłbym zabić go z wyspy, bo prawdopodobnie byłby zasłonięty albo statkiem albo kontenerami.

Wiem, że nie wygram dyskusji z całym waszym team'em i wiem, że waszym jedynym dowodem jest to co na bierząco możecie wymyślać pisząc skargę, także nie będę tracił czasu na wkurzonych dzieciaków i pozostawiam ocene adminowi...
Padniecie jeszcze nie raz więc szykujcie nowe historyjki, albo Fraps'a bądź cokolwiek, czym będziecie mogli coś udowodnić a nie rzucać puste słówka na forum.
Nie dbam o wasz szacunek do mnie, nie dbam o to, czy będziecie mnie bluzgać od cheaterów czy nie...
Osobiście byłoby mi wstyd pisać skargę na kogoś nie mając ŻADNEGO dowodu, ale gratuluję odwagi :-)

Offline

 

#10 2014-10-18 15:36:32

Pawłoś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-07
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: GloomyJack

Podpisuje się pod postem . Miałem kilka nie miłych sytuacji ,w których nasz ukochany Gloomy Jack nie wiem jak to robił , ale tepał się za ciebie w mniej niż sekundę i dedał z łuku oczywiście na otwartym terenie -_- Proszę o zbanowanie tego nadgorliwego gracza .                                                                                                                                                                                                                                                          Pawłoś

Offline

 

#11 2014-10-18 15:42:07

volrin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 12
Punktów :   

Re: GloomyJack

Typerek zrobisz coś z tym w końcu? 4 osoby a ty dalej nic, koleś ewidetnie jest oszustem

Offline

 

#12 2014-10-18 15:50:54

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: GloomyJack

Obiektywnie patrząc temat wygląda jak zbiorowa skarga team'u (czyniąc to mało wiarygodnym dowodem, bo jak wiadomo kolega kolegę poprze). Co do teleportowania się, postaraj się nagrać, albo chociaż zrobić SS'a Pawłoś.

Offline

 

#13 2014-10-18 15:58:33

Fporiuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: GloomyJack

Skoro pawłoś też tak potwierdził to raczej nie tylko nasz "team" go wyzywa od cziterow akcja z przed chwili zaszedlem gloomiego od tylu i od razu teleportowal sie na drugi koniec miasta no i oczywiscie zabil

Offline

 

#14 2014-10-18 16:11:30

Ptasior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 59
Punktów :   

Re: GloomyJack

ty volrin moze wspomnisz ile przeklinales na czacie a wiadomo ze grają tu tez dzieci i nie jedna osoba mowila nie bluznij a po 2 moze bys przedstawil calosc co powiedzialem a nie tylko kawalek tekstu ktory napisalem

Offline

 

#15 2014-10-18 16:55:27

Fporiuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: GloomyJack

czit chroni czitera nie no je*ne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slownik.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.pkmn-game.pun.pl www.duel.pun.pl www.narutotest.pun.pl