Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-10-18 14:30:08

volrin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 12
Punktów :   

Więcej adminów

To raczej nie jest propozycja ale prośba - na serwerze lata w pizdu i jeszcze więcej odpaleńców w przedziale wiekowym 10-15 lat, którzy uprzykrzają i wkurw**** graczy swoimi oszustwami, takimi jak teleport, spawn item itd. Potrzebny jest jakiś admin Typerek i dobrze o tym wiesz, przeprowadź rekrutacje albo sam kogoś wybierz bo serwer jest na prawde fajny dopóki żaden z powyższych zjebów na niego nie wchodzi. Bo jednak jeśli po 2h grania mam pełny set, 5 broni w tym timbera i w 2 minuty ciśnie mnie dziecko na haxach no to sory, ale taka gra nie sprawia przyjemności ale denerwuje.Dzieki

Offline

 

#2 2014-10-18 16:22:49

Ptasior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 59
Punktów :   

Re: Więcej adminów

albo jakies dziecko bluzga na czacie ze go zabili, JA na ADMINA

Offline

 

#3 2014-10-18 16:43:42

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: Więcej adminów

Rekrutacja na administratora będzie miała miejsce, kiedy serwer zostanie przeniesiony na 3.0.

//Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pakalizaka.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.arena-naruto.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl