Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

  • Index
  •  » Skargi
  •  » Skarga na Typerka za niesłuszne banowanie niewinnych graczy.

#1 2014-11-03 15:04:54

gantu077

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 19
Punktów :   -6 

Skarga na Typerka za niesłuszne banowanie niewinnych graczy.

Składam skarge na własciciela serwera Typerka o bezpodstawne banowanie niewinnych graczy a tolerowanie cziterów. Oto co chcę powiedzieć:
1.Zbanowanie mnie tylko po to że posłuchał sie ,,Gangu cziterów'' których członków nie będę wymieniał bo narazie jest to niepotrzebne i jeśli chodzi o wyzywanie to oni we 4 ubliżali mi gorzej . Co ja miałem siedziec i patrzeć na te wyzwiska ?! No przepraszam bardzo ale to to jest przesada.
2.Nie wiem czy nie ban za UWAGA UWAGA... Altnięcie. Raz musiałem w ten przykry sposób uciec i przepraszam ale nie mozna było wtedy normalnie grać... A jeśli chodzi i alterów to znam wszystkich : Ptasior , remek , ghoster, CrazyZombie, MrMakis, Hayasho,Zeta. Jest ich 2 razy więcej ale nazw nie pamiętam. W każdym razie   TO CO DZIEJE SIĘ NA SERWERZE JEST KARYGODNE



A więc prosze Typerka o rozważenie sprawy i skontaktowanie sie ze mna na steamie lub skypie nazwa: XXXMr.ExtremeXXX ( zdjęcie koali).

Offline

 

#2 2014-11-03 16:08:57

 rexorek

Nowy użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2014-09-29
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Skarga na Typerka za niesłuszne banowanie niewinnych graczy.

To wy zaatakowaliście naszą bazę teleportując się. Oskarżacie naszą grupę o cheatowanie sami cheatując.. Macie przynajmniej jakieś dowody na to, że jesteśmy oszustami? Bo my mamy was nagranych, a przynajmniej Talanara jednego z waszych, jak teleportuje się do naszej bazy i próbuje ją przejąć

Offline

 

#3 2014-11-03 16:34:51

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: Skarga na Typerka za niesłuszne banowanie niewinnych graczy.

Co do punktu numer 1 to oskarżenia były poparte serią screenshot'ów z Tobą w roli głównej.
Twoja skarga skierowana w moją osobę jest bezczelna. Otrzymałeś bana słusznie bo zachowywałeś się w sposób niezwykle chamski w stosunku do graczy i to niejednokrotnie. Co do "karygodnego" zaniedbania serwera i alter'ów polecam wyposażyć się w program do nagrywania albo zrobić serie ss'ów klatka po klatce. Gdy pomimo podaniu mocnych dowodów osoba, którą złapałeś na takim procederze nie zostanie zbanowana, wtedy twoja skarga będzie miała sens.

Chciałem Cię odbanować o 15 ale widząc, że nie dostrzegasz wad w twoim zachowaniu zastanowię się nad robieniem tego.

Myślę, że moja odpowiedź jest satysfakcjonująca.

//Zamykam

Offline

 
  • Index
  •  » Skargi
  •  » Skarga na Typerka za niesłuszne banowanie niewinnych graczy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.callofduty.pun.pl www.czatus.pun.pl www.wsztokd.pun.pl www.thecrips.pun.pl www.narodowo.pun.pl