Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-11-04 15:45:07

Talanar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-26
Posty: 4
Punktów :   -1 

Unban Talanar

Nick: Talanar
Powód bana: Dostalem bana za cheaty
Wyjaśnienie: Drogi adminie gram na serwerze od jakiegos czasu nigdy nie gralem na chetach , lecz ostatnio po kilku dniach grania co chwile zostalem zabijany przez grupe Rexora pozniej okazalo sie ze maja db baze za airportem. I wszystkich zabijali zdenerwowalem się myslalem że oni chetują. Więc pomyslalem ze muszą dostac za swoje . Teraz wiem że było to głupie i bez sensu pobierając cheaty bardzo przepraszam wiem że źle zrobilem. Teraz juz nie mam chetow , nigdy juz nie bd uzywal i bardzo chcialbym dostac ub . Przepraszam za to.

Offline

 

#2 2014-11-04 15:51:50

MyDarkness

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Unban Talanar

Jestem może i nowy ale grałem już na wielu serwerach nie tylko unturned a i także cs moim zdaniem ban słuszny i powinien zostać .
Pozdro MyDakness

Offline

 

#3 2014-11-04 15:53:01

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: Unban Talanar

Mogłeś przemyśleć pobieranie cheat'ów 3 razy zanim to zrobiłeś. Teraz już jest za późno. Gdy już raz "posmakujesz" gry na cheat'ach nie będziesz chciał/umiał bez nich grać.

//Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon.pun.pl www.malabs.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.glogera.pun.pl www.kpoptown.pun.pl