Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-11-04 16:28:23

Talanar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-26
Posty: 4
Punktów :   -1 

Unban Talanar

Nick: Talanar
Powód bana: Za cheaty
Wyjaśnienie: Wiem pisze po raz 2. Typerek naprawde wiem ze zle zrobilem , ale nie cofne czasu jakbym mogl to nie popelnil bym tg bledu.
Wiesz co Ci pwoiem tam z mojej strony jakbym byl adminem.
Moze to byc smieszne mam na to wyjebane ze tak brzydko powiem, ale jestem czlowiekiem wierzacym i staram sie tym kierowac.
Ze kazdy czlowiek sie zmienia ja wiem co zle zrobilem i juz tg nie robie ty jestes adm na serwie i to TY masz wladze a co sb moze taki Talanarek... , ale kazdy czlowiek powinien dostac 2 szanse.
Jezus powiedzial , że jeśli my nie wybaczymy win swoich bliznich na ziemi to  nasz ojciec w niebie tez tg nie zrobi.
Zaraz zobacze wysyp odpowiedzi hejterow mozecie sie smiac bo co bo to internet tak wiem ale co z tego. Życie jest grą w której każdy popelnia bledy i naprawia się je , lecz czasami jest już za późno

Offline

 

#2 2014-11-04 17:04:26

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: Unban Talanar

Proszę nie spamuj wątkami skoro masz już jeden. Co do twojego bana to skoro tak ci zależy to się zastanowię. Nie licz, że będzie to szybka decyzja. Dam ci znać jak podejmę decyzje.

PS. Jestem agnostykiem.

//Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpoptown.pun.pl www.pokemon.pun.pl www.metin2-mmog.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.malabs.pun.pl