Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-11-06 19:14:20

 TheAifam5

Skrypter

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Witam ;)

Witajcie  wszyscy.
Moze troche pozno ale coz. Jestem Aifam (Mateusz). Gram w Unturned od poczatku, kupilem tez od razu Golda ;3
Jestem programista, znam 12 jezykow i jestem otwarty na propozycje. Wykonuje zadania za $$$ i udostepniam bez licencji.
Mam 18 lat, mieszkam w Niemczech juz 3  miesiace.
Pisalem Hacki do Unturned, DayZ Standalone. Mam zdekompilowane kody zrodlowe BattlEye. Pisalem cheaty do CS:GO
Nie korzystam z nich, wole zabezpieczac serwery niz dac komus pole do popisu.
Wtedy gdy wyjdzie Update do Unturned 3, zamierzam napisac wlasny system na anty-cheat(dla tego serwera), nie widze sensu by pisac go na Unturned 2, chyba ze bardzo chcecie to piszcie

Jesli macie pytania, piszcie takze. Jestem szczery

Pozdrawiam Mateusz.

Ostatnio edytowany przez TheAifam5 (2014-11-06 19:21:34)

Offline

 

#2 2014-11-06 19:24:32

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Witam ;)

Jesteś pewien, że twój anty-cheat może konkurować z Valve'owym ?

Offline

 

#3 2014-11-06 19:25:10

 TheAifam5

Skrypter

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Witam ;)

Zauwaz ze Unturned 2 nie ma wgl integracji z anticheatem Valve.

Offline

 

#4 2014-11-06 19:26:12

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Witam ;)

"Wtedy gdy wyjdzie Update do Unturned 3, zamierzam napisac wlasny system na anty-cheat(dla tego serwera), nie widze sensu by pisac go na Unturned 2"

Offline

 

#5 2014-11-06 19:32:25

 TheAifam5

Skrypter

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Witam ;)

Zgadza sie. Unturned 3 bedzie wyposazony w Anti-Cheat Valve, lecz on jest taki skuteczny jak AntiCheat w DayZ i Armie XD
Anti-Cheat Valve sprawdza podpiete procesy pod gre ktora ma chronic, sprawdza to poprzez system kryptograficzny md5.
Nie jestem pewien ale prawdopodobnie tez sprawdza poprzez sygratury tak jak to robi BattlEye. Valve, niby takie dobre, a cheata piszesz w C++, wgrywasz na pendrive, uruchamiasz cheat, po czym ustawiasz mu flage systemowa by inne programy nizszego poziomu nie mialy do niego dostepu i wyciagasz pendrive, uruchamiasz gre i jazda! Tak niestety dziala na DayZ Standalone i Mod.
1. Nie ma jak odczytac pliku poniewaz sciezka nie istnieje.
2. Proces jest zablokowany - nawet nie jest read-only - zupelna blokada dla procesow nizszego poziomu.
3. Piszac wlasne cheaty, piszesz swoim tokiem mysli jakie ci sie nasuna, czyli bardziej unikalny kod. A co wiaze sie z tym ze system sprawdzania sygnatur zawiedzie i nie wykryje go jako cheat, tylko jako nieszkodliwy program (overlay) (typu Overwolf na przyklad)

Ostatnio edytowany przez TheAifam5 (2014-11-06 19:37:37)

Offline

 

#6 2014-11-06 19:39:22

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Witam ;)

Wybacz ale porównywanie VAC do Anti-Cheata z DayZ to jakiś żart xD.
Zaimponuj mi na 3.0 i napisz hacka/cheata, po którym nie dostaniesz bana.
Póki co, Twoje teorie nie robią na mnie wrażenia.

Offline

 

#7 2014-11-06 19:49:39

 TheAifam5

Skrypter

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Witam ;)

Widze ze nie znasz sie na programowaniu. Nie musze ci udowadniac co i jak..
Zapraszam na http://www.unknowncheats.me/forum/anti-cheat-bypass/
Warto poczytac i potestowac na innym IP, MAC oraz koncie.

Tu masz jak VAC3 sprawdza ingerencje w program: http://www.unknowncheats.me/forum/anti- … thode.html

Tu masz takze Wiki o VAC: http://www.unknowncheats.me/wiki/Valve_Anti-Cheat

Jesli myslisz ze VAC to najlepszy anti-cheat to masz racje, ale kazdy Anti-Cheat da sie ominac.

Zanim cos jeszcze glupiego napiszesz, poczytaj co i jak dziala ...

PS. tak sie sklada ze DayZ wykorzystuje VAC(VAC sprawdza kazda uruchamiana gre, tylko ingerencje w EXE, oraz takze potencjalne programy typu Cheat Engine - za ten, nie wazne czy podczepisz pod proces, dostajesz Perma, wazne ze masz go uruchomionego XD) oraz BattlEye(podczas gry jest uruchamiany dopiero - przy logowaniu na serwer).

Ostatnio edytowany przez TheAifam5 (2014-11-06 19:55:58)

Offline

 

#8 2014-11-06 20:15:49

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Witam ;)

A ja nie napisałem nic głupiego, tylko chwalisz się strasznie, a nic jeszcze nie zaprezentowałeś Dlatego utwierdź mnie w przekonaniu, że jesteś wspaniałym hackerem i obejdź anti-cheat'a od Valve jak wejdzie 3.0, dobrze?

Offline

 

#9 2014-11-06 20:29:22

 TheAifam5

Skrypter

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Witam ;)

Nie mowie ze jestem wspanialy.  Nie chwale sie, mowie co wiem i chce sie tym podzielic a ty zaczales temat o VAC. Ty jestes wielce przekonany, ze VAC to anti-cheat ktorego nie da sie ominac.
Przykladem jest to forum ktore pokazuje jak kazdy Anti-Cheat jest do du**... Nie ma Anti-Cheatow, sa to tylko programy ktore ogarniczaja masowe uzycie programow ulatwiajacych gre, ale wszyscy to nazywaja Anti-Cheatami. Jak kto woli, ja tez uzywam tego okreslenia ale patrzac glebiej, to nie sa anti-cheaty.
Nic nie musze reprezentowac by udowodnic ci ze sa cheaty omijajace VAC, najwidoczniej nie widzisz swiata po za Unturned ktore jest calkowicie bez ochrony. Pograj moze w CS:GO(rzadko znajdziesz, chodz zdarzalo mi sie), pograj sobie w inne gry Multiplayer.

A tak pozatym, sa juz cheaty do Unturned 3, tylko trzeba umiec szukac.

tak wgl nie chcialem cie urazic. Chce cie przekonac do tego ze VAC jak kazdy Anti-Cheat jest do ominiecia nie zaleznie jaka to jest gra.

Offline

 

#10 2014-11-06 20:39:32

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Witam ;)

A ja od urodzenia nie cierpie chwalipiętów. A twój post witający się z nami to prawie całe twoje CV, które nikomu tutaj potrzebne nie jest, więc robisz to tylko po to, żeby się pochwalić, a to jest niesmaczne :-)
I skomentowałem tylko twoje zdanie porównujące VAC od Valva do tego z DayZ, ilość cheaterów w tych dwóch grach różni się drastycznie, więc nadal pozostane przy swoim zdaniu, że Valve ma lepsze zabezpieczenia i NIGDZIE nie napisałem, że nie da się ich obejść, lecz jeśli TY to potrafisz, bo udajesz mądrale straszną, to mi to udowodnisz w 3.0...

Ostatnio edytowany przez GloomyJack (2014-11-06 20:42:14)

Offline

 

#11 2014-11-06 20:53:46

 TheAifam5

Skrypter

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Witam ;)

Ahh wez... ta rozmowa nie ma sensu. I nie chwale sie, tylko udowadniam ze wszystko jest mozliwe.

Ja tak samo nie cierpie, rozmawiamy na temat VAC wiec dobrze jak bys sie czegos dowiedzial, niz tylko granie w gry. Ok, popieram twoje zdanie ze Valve ma lepsze zabezpieczenia. Ale widocznie zgubiles watek. Na poczatku rozmowy porownalem, tak. Ale pozniej pisalem ci jak dziala VAC i ze da sie go ominac.

Pozdrawiam, dla mnie rozmowa o tym skonczona.

Offline

 

#12 2014-11-06 20:55:00

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Witam ;)

Nie znasz mnie, nie wiesz czym się zajmuję, jakie mam umiejętności i co kocham, a mimo to uważasz, że jestem no lifem bo nie znam się na tym czym ty się interesujesz? Bitch, please...
Wciskasz mi na siłę wiedzę, która mnie nie interesuje i interesować nie będzie, więc nie wiem jaki masz w tym cel

Ostatnio edytowany przez GloomyJack (2014-11-06 20:55:42)

Offline

 

#13 2014-11-11 20:54:23

 Adamiks

Użytkownik

Skąd: Polska :S
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 112
WWW

Re: Witam ;)

Nie chcę się wtrącać, lecz ty też Gloomy jesteś chwalipiętą. Co prawda nie napisałeś powitania "typu CV" jak sam powiedziałeś, lecz nie omieszkasz powiedzieć, że jesteś świetnym zabójcą. Pierwszą zasadą dążenia do wspaniałości jest nie mówienie, że jest się wspaniałym w czymś. No, przynajmniej według mnie

Offline

 

#14 2014-11-12 19:32:24

 TheAifam5

Skrypter

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Witam ;)

Nie mowie ze jestem wspanialy Nigdzie tego nie napisalem..
Napisalem co potrafie, moze ktos sie zainteresuje i bedzie chcial cos ode mnie w tej dziedzinie .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uwmeti.pun.pl www.talesofpirates.pun.pl www.truckonline.pun.pl www.aresmt2.pun.pl www.raymanfangame.pun.pl