Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-11-17 17:59:40

Dillas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 3
Punktów :   

Typerek idioto.

Typerek ja naprawdę Cie nie rozumiem kurwa. Ty jesteś chyba 10-letnim dzieckiem. Co chwila jacyś idioci cheatują na tym serwerze, i nie ważne ile osób by Ci o tym mówiło, będziesz miał wyjebane i oni będą bezkarni kurwa ? Najlepiej wchodzi nowy gracz na serwer i jest rozjebywany przez idiotów, którzy nie potrafią grać więc cheatują. Mówi Ci, a ty masz wyjebane. Skargi lecą wciąż na tych samych graczy. Całkowicie wyjebane. No bo to chyba kurwa niemożliwe, że gościu z siekierą wskakuje na trzech z karabinami w dłoniach i oni nie mogą go zabić, chociaż do niego strzelają. Moi koledzy się sfrustrowali i ściągneli cheaty i co ? Od razu ban, Chuja z tym, że serwer jest pełen cheaterów takich jak Figo, Xiro, Epiter, norbi i inni ? Wyjebane po całości na uczciwych graczy, wspieranie cheaterów nie jest dobre. W tym momencie mam całkowicie wyjebane na ten serwer, bo jak Administrator nie spełnia swoich obowiązków to po prostu PATALOGIA.

Ostatnio edytowany przez Dillas (2014-11-17 18:00:09)

Offline

 

#2 2014-11-17 18:25:28

 Dratusspl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-13
Posty: 51
Punktów :   -4 
WWW

Re: Typerek idioto.

Hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhaahhaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha
Tyle na mój temat
+ powinieneś dostać bana za wyzywanie admina i innych graczy

Offline

 

#3 2014-11-17 19:09:30

Hayasho

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Typerek idioto.

.. Po prostu stąd wyjdź.
Przeczytałem to raz i zwątpiłem jeszcze bardziej w ludzi.

Offline

 

#4 2014-11-17 19:14:43

 Adamiks

Użytkownik

Skąd: Polska :S
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 112
WWW

Re: Typerek idioto.

Figo cheater? Sam przyznałeś, że czitujesz a powodem tego jest Figo-Cheater, który nie chituje? Początek był dobry, ale jak wymieniłeś "czyste osoby" zamiast chiterów, czyli na przykład was to się stary ośmieszyłeś

Edit

I takie rzeczy to na "Opinie" pisz a nie tutaj...

Ostatnio edytowany przez Adamiks (2014-11-17 19:17:49)

Offline

 

#5 2014-11-17 19:27:58

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: Typerek idioto.

Problem w tym, że te "ciągłe skargi od uczciwych graczy" nigdy nie są poparte żadnymi dowodami, więc wnioskuje wtedy, że to zwykłe szczeniackie oskarżenia od graczy, którzy nie potrafią przegrywać.

Ban za bezsensowne obrażanie. (1 tydzień)

//Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thecrips.pun.pl www.czatus.pun.pl www.wsztokd.pun.pl www.narodowo.pun.pl www.callofduty.pun.pl