Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-12-05 02:02:10

 Adamiks

Użytkownik

Skąd: Polska :S
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 112
WWW

G2A

G2A.com - zarabianie na grach




Czy zarabianie w serwisie Goldmine jest legalne?


Tak! Goldmine to projekt stworzony przez internetowy sklep z grami g2a.com

Na czym polega zarabianie w serwisie Goldmine?
Jak działa Goldmine?


1. Powiadom innych

Dziel się informacją wszędzie gdzie to tylko możliwe. Podziel się informacją o Goldmine z przyjaciółmi – razem zwiększajcie swoje zarobki!

2. Popatrz jak rosną Twoje korzyści


Usiądź wygodnie i podziwiaj owoce swojej pracy! Użyj narzędzi i wskazówek jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, żeby zmaksymalizować efekty.

3. Odbierz swoje pieniądze

Za każdą dobrze wykonaną pracę należy się wypłata. Wybierz preferowany rodzaj wypłaty i odbierz zgromadzony zysk!
Ile wynosi minimalna kwota jaką mogę wypłacić z serwisu i jak długo będę czekał na wypłatę?

Minimum do wypłaty to 1 Euro. Wypłacić można kiedy tylko się chce. Przy dobrej reklamie można w krótkim czasie szybko zarobić!


Startujemy!

Aby dołączyć do serwisu masz 2 możliwości do wyboru rejestrację z linku zwykłego lub tak zwanego reflinku.

1. Reflink- zapisując się z tego linku zostanę twoim sponsorem. Co na tym zyskasz?
- Indywidualne, szczegółowe porady jak zarobić znacznie więcej niż przeciętny user
- Dostaniesz 1 euro na start(bez refa nic)



https://www.g2a.com/r/adamiks Zapisując się z tego linku możesz liczyć na moje rady i odpowiedzi na Twoje pytania!




2. Link zwykły - zapisując się z tego linku nie dostaniesz nic.
zwykły https://www.g2a.com/goldmine/index/ Zapisując się z tego linku nie możesz liczyć na moją pomoc!


Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na:

-PW - tutaj na forum, Steam (mój nick na Steam to Adamiks, no shit sherlock!), moją skrzynkę pocztową - bogdanwariat@gmail.com - no co? Nie miałem pomysłu


Poza tym macie tutaj parę ciekawych promocji:
Choć strona nie wskazuje to gry są w polskiej wersji językowej:
G2A - Strona Główna - w tej promocji takie gry jak CoD: Ghosts, Diablo 2, czy też Skyrim: Legendary Edition jedynie za 70 zł!!

Ostatnio edytowany przez Adamiks (2014-12-05 07:55:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arena-naruto.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl www.brutal.pun.pl www.pakalizaka.pun.pl