Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-11-30 20:52:37

Malazafix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 4
Punktów :   

Serwer Hamachi Unturned

Ja i koledzy gramy sobie czesto w Unturned ale gdy serwer warzywny jest wylazony albo po prostu nie mamy ochoty na wazywy gramy sobie razem na serwerze hamachi. Niestety jest nas czasami troche malo a wiadomo ze ciekawiej jest gdy ma sie te swoja mala spolecznosc. Jesli ktos chce do nas dolaczyc i pograc niech pisze do mnie na steamie: http://steamcommunity.com/id/Marshall-Lee/ lub na Skype: viridian2000. Mam nadzieje ze uzbiera sie nas troche i stworzymy fajny serwer ktory mozliwe ze kiedys bedzie dedykowany.
Do zobaczenia na froncie!
Marshall Lee

PS: Dla osob ktore nie zauwazyly serwer jest hamachi wiec sciagnijcie jesli chcecie zagrac...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkbleach.pun.pl www.jarocin.pun.pl www.pokemon-rage.pun.pl www.stadolwiejziemi.pun.pl www.pixelart.pun.pl