Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-12-11 20:22:08

Mati197831

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-11
Posty: 2
Punktów :   

Witam.

Więc od czego by tu zacząć... Może tak:
Jestem graczem (pewnie jak wszyscy tutaj lol) interesuje się grami Indie oraz grami robionymi przez Valve (Team Fortress 2, Portal itd), i niedawno Unturned zdobyła moje zainteresowanie (jestem nadal n00bem ale co tam). Więc oczekuje przyjęcia podania na serwer. W każdym razie jestem tylko kolejną nudną szarą osóbką w tłumie.
No to chyba wszystko... Mam nadzieję że zobaczymy się na serwerze.

Offline

 

#2 2014-12-12 04:17:29

 Adamiks

Użytkownik

Skąd: Polska :S
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 112
WWW

Re: Witam.

Witam, lecz chyba możemy zacząć mówić dowidzenia bo Typerek raczej nie jest zainteresowany serwerem.  A co do Valve to Valve śmierdzi. Regulamin na Steam to jeden z najbardziej chujowych regulaminów. Gry subskrybujesz i nie są twoje a jak będziesz czitował to mogą ci zablokować grę lub nawet całe konto... Nie ważne, że za gry zapłaciłeś. Najlepiej kupować gry w wersjach pudełkowych i nie na Steam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abramakabra.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl www.forumb2.pun.pl www.simsony.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl