Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-11-12 19:41:40

Cadaverx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 11
Punktów :   -1 

Siemanko

Jestem nowy na serwerze ,mam 13 lat i interesuję się mangą ,animę ,czytaniem książek i oczywiście grami komputerowymi (no - life, najlepiej spalić na stosie) .Warzywny to mój pierwszy serwer unturned 2.2.5 ale wcześniej grałem z kolegami na lanie z dobre 20 godzin więc ogarniam crafting i  ogólne zasady gry (tak piszę żeby nie było że się newbie będzie wymądrzał na czacie ) mam nadzieję że będzie mi się miło z wami grało ,pozdrawiam.
PS : Gram tylko w weekendy (szkoła i takie tam) ale jeśli ktoś szuka ogarniętej osoby do drużyny (najlepiej 2-3 osoby) to niech piszę może się dogadamy.

Offline

 

#2 2014-11-12 22:15:18

Xajmer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 76
Punktów :   -5 

Re: Siemanko

Siemano! Może znajdziemy wspólny temat ale odrazu mówie że jeśli jesteś COMBAT LOGGEREM lub CHEATEREM nie wbijaj nawet na serwer.

Offline

 

#3 2014-11-13 17:22:07

Cadaverx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 11
Punktów :   -1 

Re: Siemanko

Miło mi że ktoś odpisał ;D i od razu mogę powiedzieć że nie jestem gościem który zasuwał na jakimś serwerze ,,PVP'' (cudzysłów nie jest tu przypadkiem) minecraft i przeniósł się na unturned .Mogę spokojnie obiecać że nie będę wylogowywał się podczas walki - to nie mój klimat ,mi zależy na tym żeby poczuć tą adrenalinę podczas uciekania od jakiegoś snajpera albo jakiegoś innego PK .Cheaterem też nie jestem bo to według mnie psuję całą zabawę z gry. Więc mam nadzieję że sam też nie trafię na duże ilości loggerów wiadomo jakieś dzieci co się boją o itemy zawsze się znajdą ale mam nadzieję że nie są oni większością graczy unturned .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.talesofpirates.pun.pl www.truckonline.pun.pl www.uwmeti.pun.pl www.aresmt2.pun.pl www.raymanfangame.pun.pl