Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-11-14 17:25:54

Xajmer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 76
Punktów :   -5 

Usunięcie sojuszy z tego serwera.

Proponuje ZAKAZANIA zawierania sojuszy przez graczy a jak już zawierają to NIE MA BYĆ ARMIA!
Samotnicy tacy jak ja nie mają absolutnych szans z większymi grupami.
Siedzą na TS i jak ktoś z nich zostanie zabity w miejsce w którym zginał ich towarzysz wysyłają pięciu następnych.
Dzisiaj zdarzyła mi się taka sytuacja że zrobiłem piękny skok z wieży na lotnisku w locie wystrzeliwująć pocisk z levela (sluga) który trafia w łeb wroga po czym przeciwnik deada na miejscu.
Niby wszystko spoko zauważyłem że miał dobre ity kiedy już miałem na spokojnie opuścić miejsce zbrodni zauważam że jakiś koleś usiłuje mnie staranować autem. Był to Michaszek.]
Pytam się o co chodzi i ku mym oczom ukazuje się komentarz jakiegoś Alerta Eaglefire'a czy jakoś tak który napisał że wysłali tylko czterech.
Ja jako osoba z złamaną kością NIE MAM SZANS bez splinta chociażby na odległość do Montaque ponieważ czterech kolesi z full eq z samochodami BEZ PROBLEMU jest w stanie wyeliminować takiego biedaka jak ja z levelem i coltem.

To nie jest pierwsza taka sytuacja propozycja jest taka aby wyeliminować te ogromne z bazami wielkości lotniska zmobilizowane armie jakimi są grupy na tym serwerze! Przykładem jest grupa zety non-stop siedzą
na ts i przekazują sobie informacje i zabijają graczy jakich znajdą. 3/4 mapy to terytorium grupy zety i jak się na nim jest to pewne jest że się zginie prędzej czy później.


To jest już czysta przesada z tymi grupami dzisiaj sam walczyłem z ośmioma... I wśród nich byłeś TY Dratus. Widzę że jesteście pro że w ośmiu atakujecie jedną osobę? Udało mi się zabić trzech waszych ale na nic... BO TY I RESZTA TEJ CHOREJ ARMII MNIE ZABIŁA, MAM TEGO DOŚĆ.

Ostatnio edytowany przez Xajmer (2014-11-20 22:53:57)

Offline

 

#2 2014-11-14 17:34:02

 Adamiks

Użytkownik

Skąd: Polska :S
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 112
WWW

Re: Usunięcie sojuszy z tego serwera.

"Im potężniejszy i głośniejszy silnik tym lepiej (czasami też włączam syrene jeśli taka jest) bo im więcej adrenaliny bardziej się staram, a tak to lekceważe każdego bo początkującym graczem nie jestem i mimo tego że mam non stop 5-15 fps jestem w stanie zabić każdego  Pamiętam akcje jak 3 kolesi z full eq do siebie strzelali wsród nich też był gloomy każdy wiedział o moim przyjedzie do miasta a mimo tego każdy zginął rozjechany przez moje auto.
PS: Gloomy jako jedyny trafił we mnie. Wątpie abym ginął często podczas mej jazdy samochodem bo wystarczy jeździć zygzakiem za drzewami a większość pada.
" Coś nie pasują te twoje przechwałki do tej propozycji

3/4 mapy? Nasza grupa prawie cały czas siedzi w bazie i nawet na lotnisko nie mamy zasięgu. Czasami wychodzimy po ity, ale to rzadko i jak jest mało osób, no chyba, że idzie grupa 2-3 osoby np. Rexore i ktoś inny. Mówie tu o Rexorze bo to on głównie chodzi na polowania. Zresztą i tak podobno reset był z tego co widzę.

Offline

 

#3 2014-11-15 04:43:08

Ptasior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 59
Punktów :   

Re: Usunięcie sojuszy z tego serwera.

ale gosciu ja sobie wracam z michaszkiem to ppaczymy i mowie zabijmy go bo brzydki jest a michaszek gaz do dechy,a po 2 my nie mam y teryorium na 3/4  a jesli mamy to udowodnij cwaniaczku a po 3 nikomu bym nie polecil wspolprace z tobą poniewaz potrafisz wbic noz w PLECY wiec nie placz i walcz

Offline

 

#4 2014-11-15 15:08:26

 Dratusspl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-13
Posty: 51
Punktów :   -4 
WWW

Re: Usunięcie sojuszy z tego serwera.

1. Zabiłeś 1 z nas wtedy więc co mieliśmy ci odpuścić?
2. Gadasz że byłeś bezbronny lecz koleś którego zabiłeś miał mata i mapla.
3. I nie wysłali 4 ani 5 tylko pojechał Michaszek z Ptasiorem bo mi się nie chciało ruszać dupy ;c.

Offline

 

#5 2014-11-15 22:02:40

Xajmer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 76
Punktów :   -5 

Re: Usunięcie sojuszy z tego serwera.

Dratusspl napisał:

1. Zabiłeś 1 z nas wtedy więc co mieliśmy ci odpuścić?
2. Gadasz że byłeś bezbronny lecz koleś którego zabiłeś miał mata i mapla.
3. I nie wysłali 4 ani 5 tylko pojechał Michaszek z Ptasiorem bo mi się nie chciało ruszać dupy ;c.

1. Mówię tylko że to nie ma sensu bo gracze którzy są samotnikami i wykonają skok wiary który opisałem a nie mają splinta to taka zorganizowana armia jaką są wasze grupy mogą bez problemu go zabić.
2. I ja miałem podnieść tego mapla i mata w ciągu paru sekund? Bo odrazu jak koleś deadł i zbierałem co się da przyjechał wasz samochód i mnie rozjechał a ja nie byłem w stanie ucięć od kół waszego samochodu bo jak mówiłem miałem złamaną kość.
3. Eaglefire czy jakoś tak mówił że wysłaliście tylko czterech.

Offline

 

#6 2014-11-15 22:47:20

RageQuin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 24
Punktów :   

Re: Usunięcie sojuszy z tego serwera.

Już wcześniej poruszałem temat grup na serwerze. Jak widzę te same osoby mówią 'nie'. Te osoby które grają w sojuszu.
W sumie mnie to nie dziwi

Offline

 

#7 2014-11-16 01:04:11

 Dratusspl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-13
Posty: 51
Punktów :   -4 
WWW

Re: Usunięcie sojuszy z tego serwera.

No bo jaki sens ma granie samemu? Jeśli ktoś lubi grać w grupie to gra w grupie proste.

Offline

 

#8 2014-11-16 11:15:55

Xajmer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 76
Punktów :   -5 

Re: Usunięcie sojuszy z tego serwera.

Dratusspl napisał:

No bo jaki sens ma granie samemu? Jeśli ktoś lubi grać w grupie to gra w grupie proste.

Jak to powiedział Gloomy: Grupy się nie da zniszczyć nawet jak się samemu wszystkich wybije bo samemu nie zbierze się ich eq przez co znowu będą mieli te full eq itd.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brutal.pun.pl www.arena-naruto.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl