Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

#16 2014-11-11 18:07:41

 TheAifam5

Skrypter

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2014-11-03
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

GloomyJack napisał:

TheAifam5 napisał:

gantu077 napisał:

Remek odezwał sie alter kurde... ty z ghosterem jesteście alterami nr.1 oby dwaj a nr.2 to jakis maksi czy makis i hayasho     A  Gloomy to spoko gośc

Yep.. Co do Gloomy-ego sie zgodze .
Tak mnie dziwi po co on zrobil ta glosowanie? Czy bedzie grac czy nie, to raczej nie zmieni rozgrywki. I tak kiedys padniemy, jak nie od niego, to od innych XD
Wiec Gloomy, naprawde chcesz przestac grac na serwerze czy poprostu zrobiles to statystycznie ilu masz wrogow ? ;P

Zrobiłem to, bo ktoś kiedyś powiedział, że jeśli będzie dużo 'skarg' na mnie to i tak mnie wywalą z serwera ;D więc wole wiedzieć teraz i sam odejść (bardziej honorowo)

Gloomy . XD . Sluchaj sie ich to zima w trampkach bedziesz chodzic Nie wywala Cie z serwera nie majac dowodow. Nie ONI sa administratorami, nie oni decyduja o tym kto wyleci. Jesli cos im nie pasuje, moga zmienic serwer. Nikt nikogo na sile tu nie trzyma. Graj i nie marudz.

Offline

 

#17 2014-11-11 20:20:18

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

Ptasior napisał:

tyle osob mowilo ze glomie chiter i ze trzeba go zbanowac a jakos ...

Sam jestem zaskoczony xD

Offline

 

#18 2014-11-14 20:51:33

 Adamiks

Użytkownik

Skąd: Polska :S
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 112
WWW

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

40% głosujących głosuje na nie Gloomy

Offline

 

#19 2014-11-14 22:25:57

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

Adamiks napisał:

40% głosujących głosuje na nie Gloomy

Kiepski jestes z maty

Offline

 

#20 2014-11-15 00:14:23

 Adamiks

Użytkownik

Skąd: Polska :S
Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 112
WWW

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

Chodziło mi nie o opcję "nie" tylko o to, że 40% osób cię nie chcę na serwie. Taki skrót myślowy

Offline

 

#21 2014-11-15 14:47:48

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

Adamiks napisał:

Chodziło mi nie o opcję "nie" tylko o to, że 40% osób cię nie chcę na serwie. Taki skrót myślowy

Jeśli uważasz, że na serwie jest tylko 29 osób to gratuluje xD
Zresztą z uwagi na fakt, że nie zawieram żadnych sojuszy ani przyjaźni, to myślę, że to i tak dobry wynik

Ostatnio edytowany przez GloomyJack (2014-11-15 14:50:23)

Offline

 

#22 2014-11-17 19:42:56

 wolf335599

Użytkownik

Skąd: Polska ;p
Zarejestrowany: 2014-08-26
Posty: 18
Punktów :   -9 

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

Jestem za tym byś grał <3 Choć i tak mnie nie lubisz

Ostatnio edytowany przez wolf335599 (2014-11-17 19:43:27)

Offline

 

#23 2014-11-18 16:47:36

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

wolf335599 napisał:

Jestem za tym byś grał <3 Choć i tak mnie nie lubisz

Nie lubię za to że altowałeś, jako do człowieka to nic nie mam do ciebie :-)

Offline

 

#24 2014-11-20 22:58:31

Xajmer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 76
Punktów :   -5 

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

GloomyJack napisał:

Adamiks napisał:

Chodziło mi nie o opcję "nie" tylko o to, że 40% osób cię nie chcę na serwie. Taki skrót myślowy

Jeśli uważasz, że na serwie jest tylko 29 osób to gratuluje xD
Zresztą z uwagi na fakt, że nie zawieram żadnych sojuszy ani przyjaźni, to myślę, że to i tak dobry wynik

Masz przecież grupę i pamiętam jak zaczynałem tu grać to zawarłeś sojusz ze mną i tamtym drugim kolesiem a potem stwierdziłeś że to jest nudne i nas wszystkich zabiłeś :<

Offline

 

#25 2014-11-20 23:38:39

GloomyJack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 101
Punktów :   

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

Xajmer napisał:

GloomyJack napisał:

Adamiks napisał:

Chodziło mi nie o opcję "nie" tylko o to, że 40% osób cię nie chcę na serwie. Taki skrót myślowy

Jeśli uważasz, że na serwie jest tylko 29 osób to gratuluje xD
Zresztą z uwagi na fakt, że nie zawieram żadnych sojuszy ani przyjaźni, to myślę, że to i tak dobry wynik

Masz przecież grupę i pamiętam jak zaczynałem tu grać to zawarłeś sojusz ze mną i tamtym drugim kolesiem a potem stwierdziłeś że to jest nudne i nas wszystkich zabiłeś :<

Chyba sobie jaja robisz. Grupy nigdy nie miałem, poza jedną osobą, której się pozbyłem po tym jak altowała (mnie nie było wtedy na serwerze). To ty mnie prosiłeś o dołączenie do mojej grupy bo nie chciałeś żebym was zabijał i zgodziłem się TYLKO pod warunkiem, że nie będziecie ze mną chodzić i mi pomagać.
I nie stwierdziłem, że to jest nudne, tylko powiedziałem ci dzień wcześniej, że od jutra wyrzucam was z grupy bo chce was zabijać :-).
Tak więc, nie gadaj głupot ;-)

Offline

 

#26 2014-11-21 12:25:49

Xajmer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 76
Punktów :   -5 

Re: Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

GloomyJack napisał:

Xajmer napisał:

GloomyJack napisał:


Jeśli uważasz, że na serwie jest tylko 29 osób to gratuluje xD
Zresztą z uwagi na fakt, że nie zawieram żadnych sojuszy ani przyjaźni, to myślę, że to i tak dobry wynik

Masz przecież grupę i pamiętam jak zaczynałem tu grać to zawarłeś sojusz ze mną i tamtym drugim kolesiem a potem stwierdziłeś że to jest nudne i nas wszystkich zabiłeś :<

Chyba sobie jaja robisz. Grupy nigdy nie miałem, poza jedną osobą, której się pozbyłem po tym jak altowała (mnie nie było wtedy na serwerze). To ty mnie prosiłeś o dołączenie do mojej grupy bo nie chciałeś żebym was zabijał i zgodziłem się TYLKO pod warunkiem, że nie będziecie ze mną chodzić i mi pomagać.
I nie stwierdziłem, że to jest nudne, tylko powiedziałem ci dzień wcześniej, że od jutra wyrzucam was z grupy bo chce was zabijać :-).
Tak więc, nie gadaj głupot ;-)

,,Grupy nigdy nie miałem'' ,,To ty mnie prosiłeś o dołączenie do mojej grupy'' Coś tu się nie zgadza.

Offline

 
  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Czy chcesz, aby GloomyJack przestał grać na Serwerze Warzywnym?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brutal.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl www.arena-naruto.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl