Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-08-26 19:16:50

norbis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-26
Posty: 2
Punktów :   

BAN norbis

Nick: norbis
Powód bana: z czego co wiem to no recoil i spawn przedmiotów.
Wyjaśnienie: Dobra, otóż tak. Grałem dzisiaj od rana i miałem takiego farta, że ani razu nie padałem. Zebrałem kilka dobrych broni i dodatków do nich oraz dużo amunicji. Wieczorem zacząłem sobie huncić na ludzi, no bo czemu by nie? Jeździłem autem policyjnym i zauważyłem na wyspie budynek, więc podpłynąłem tam i wpłynąłem na wyspę przez dziure w płocie, wbiłem obok domku i zobaczyłem w dole (gdzie była jeszcze inna baza), że w pomieszczeniu stoi typ, więc wyciągnąłem se timberwolfa i strzeliłem do typka. Widziałem, że mnie zauważyli, więc postanowiłem przykampić się pod drzewem i poczekać (leżałem i patrzyłem na nich przez lornetke), no i nagle przylatuje do mnie Jesion (który chyba przyleciał od tych gości z wyspy) i pyta się mnie jak wszedłem na wyspę - no to odparłem, że przez dziurę. Pytam się, czy wszystko ok, no i admin poleciał. Zacząłem wymieniać ogień z typkiem, który wyszedł z bazy i w dodatku byłem pod ostrzałem snajperki. Prawie ubiłem typka i nagle ktoś mnie zabił rocket louncherem, nie wiem nawet kto, bo nie było nicku. Pytam się na chacie "WTF?" i po chwili dostaje bana... Żałosne ze strony Jesiona, wygląda na to, że jego koledzy są pod jakąś ochroną i może sobie robić co chce. Z resztą co patrzyłem na apelacje, to niesłuszne bany tylko lecą od niego. Zauważcie, że gdybym czitował faktycznie i chciał komuś popsuć grę, to nie grałbym już tu któryś dzień i nie apelowałbym od tego bana...

Offline

 

#2 2014-08-26 19:34:32

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: BAN norbis

Musimy poczekać na odpowiedź Jesiona. W końcu to on dał bana.

Offline

 

#3 2014-08-26 20:05:55

Jesion

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-08-25
Posty: 11
Punktów :   -3 

Re: BAN norbis

No recoil był z racji ze strzelales okolo 20 nabojów non-stop ///dostałem info ze masz cheaty to przylecialem co w tym dziwnego?
Kill był dla sprawdzenia eq w ktorym miales apteczek które musialbyś zbierac kilka dni włącznie z nockami. A że widziałem Cię pierwszy raz na serverze, istotne jest to ze NIE MOGŁEŚ TYLE ITEMÓW UZBIERAĆ PRZEZ TAK KRÓTKI CZAS !! Z mojej strony UnBana NIE BĘDZIE!

Offline

 

#4 2014-08-26 23:45:40

norbis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: BAN norbis

sprawdz sobie logi ile zbieralem, zalosne. Jaki no recoil? Mozna strzelac non stop jakbys chcial wiedziec na klawiszu V mozna zmieniac szybkostrzelnosc karabinu pojedynczo lub seria..

Offline

 

#5 2014-08-27 00:57:03

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: BAN norbis

Odbanowany.

Według mnie nie ma wystarczających dowodów na posiadanie cheat'ów.

//Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2-mmog.pun.pl www.kpoptown.pun.pl www.glogera.pun.pl www.malabs.pun.pl www.pokemon.pun.pl