Warzywny Serwer

Nasze kochane warzywa !

Ogłoszenie

Wraz z dniem 29.11.2014 kończy się termin płatności maszyny, na której stoi Warzywny Serwer. Nie mamy aktualnie możliwości opłacenia go co wiąże się z jego wyłączeniem. Dlatego zorganizowaliśmy możliwość dobrowolnej dotacji poprzez PayPal. Kiedy zostanie uzbierana wystarczająca ilość funduszy (89.00PLN) maszyna zostanie natychmiastowo opłacona.

#1 2014-10-09 15:02:28

Xajmer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 76
Punktów :   -5 

Skarga na MiniTygrys [Taiga]

Nick gracza - MiniTygrys [Taiga]
Powód: Cheatowanie oraz combat loggerowanie.
Czas: 13:00-14:40
Dowód: 2 Świadków - Członków mojej grupy którzy zostali przez niego zabici: Tymek_M oraz xvyx. A prócz tego mam screena w którym Taiga pisze że dana sytuacja miała miejsce tylko musicie mi podać coś na co mógłbym wrzucić tego screena.
Opis: Wraz z Tymkiem oraz z xvyx jedziemy autem i jesteśmy obok farm aż nagle na czacie pyta się Taiga czy ktoś jest na Holman Island. Popłynęliśmy więc na wyspę aby go zabić, po dopłynięciu na wyspę oczyściliśmy ją z zombie po czym przejeliśmy placówkę a Taiga był w bunkrze. Tymek wraz z swoim Sledehammerem zszedł tam i usiłował go zabić a dlatego że Taiga nie miał broni typu shotgun  na takiej przestrzeni nie miał większych szans natomiast Tymek padł. My wraz z xvyx czekamy na niego a kiedy ja zajmowałem pozycję koleś wbił na górę. Niewiem czy on się tam jakoś teleportował czy poprostu wszedł czekam na zeznanie xvyx w tej sprawie ale w każdym bądź razie była ostra walka u góry, 2v1 Sledgehammer xvyx którego na dodatek wspierał mój falcon. Xvyx biegał dokoła niego oraz go atakował oraz podczas biegania dokoła niego dostał heada po czym padł... A co z Taigą? Lognął się... W tym czasie xvyx dotarł na wyspę pozbierał ity a następnie wyszedł z gry. Ja w tym czasie znalazłem Zubeknakova i czaiłem się na niego na tym wzniesieniu. Koleś wbił jeszcze dwa razy dostając odemnie parę kulek ale za każdym razem się lognął. Następnie jakiś Jenkins czy coś wbił na serwa i mnie zabił a Taiga po jakimś czasie też wbił na serwa i uciekł z wyspy z tego co powiedział.

Według jest to też cheater bo pod ostrzałem moim oraz w walce z gościem z Sledgem normalny gościu by padł bo w czasie kiedy ten zajmował by się mną to umarł by od xvyc i na odwrót oraz w walce z Tymkiem poniósłby mocne obrażenia albo by nawet padł. Bunkier jest mały i pokonanie bronią palną kolesia z bronią z bliska stanowiłoby duży problem. Zapomniałem powiedzieć że Tymek przygwoździł go w malutkim pokoju. A jakby tego wszystkiego było mało to wcześniej kiedy z nim walczyłem na plaży w Montaque i było to około 10-12 również lognął. Prosiłbym o jak najszybszego bana dla tej osoby.

Offline

 

#2 2014-10-09 16:32:42

Dzylas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 35
Punktów :   -1 

Re: Skarga na MiniTygrys [Taiga]

TO że nie padł to nic takiego. Ja dostałem od kolesia serie z Sledge ale nie padłem, dlatego że nie trafiał w Głowę bądź Tors ale w ręce, nogi.
A co do Combata, potwierdzam że co chwile było con i discon więc dołączam się i proszę o bana dla niego :>

Offline

 

#3 2014-10-09 23:10:44

Typerek

Założyciel Serwera

Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 148
Punktów :   16 

Re: Skarga na MiniTygrys [Taiga]

Potrzebowałbym jakiegoś dowodu najlepiej filmiku.

Offline

 

#4 2014-10-10 14:56:40

Xajmer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 76
Punktów :   -5 

Re: Skarga na MiniTygrys [Taiga]

Jedyne jakie dowody to świadkowie czyli: Tymek_M oraz xvyx oraz ten screen ale musiałby mi ktoś podać na co mogę wrzucić tego screena.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aod-coj.pun.pl www.slownik.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.pkmn-game.pun.pl www.narutotest.pun.pl